Gizlilik ve Kullanım Şartları

Güvenlik ve Gizlilik 
www.jasmin2020.com , sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımın dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. 
www.jasmin2020.com   web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahüt etmiş sayılmaktasınız.

Talep Edilen Bilgiler:

• Sizin Verdiğiniz Bilgiler: Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler, irtibat bilgilerinizi (isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz gibi) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz gibi) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları gibi) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanmaktayız.
• E-Mail İletişimi: 
www.jasmin2020.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece ürünler ile ilgili bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-mail’lerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün ile ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, kampanyalar ve benzeri bilgileri içerebilir.

Bilgilerin Kullanımı:

• İrtibat Bilgileri ve Demografik Bilgiler
İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacağı ve/veya direkt pazarlama maksatları için kullanılmayacağını bildiririz. duvarsuslemesi.com zaman zaman bilgilerinizi kullanarak sizinle temas kurabilir ve yeni kampanyalar, ürünler veya hizmetleri size bildirebilir. Yukarıda belirtilen husus saklı kalmak üzere, yasaların men ettiği durumlar haricinde isim veya adresinizi diğer organizasyonlara vermeyeceğiz. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabaları göstereceğiz, şu koşulla ki irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olmayacağız. İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. duvarsuslemesi.com kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Ürünlerinizin kurye ile teslimatını talep etmeniz halinde (isim ve adres bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmasını daha önce reddetmiş dahi olsanız) gerekli kişisel bilgilerinizin kurye firması ile paylaşılması kabul etmiş sayılırsınız. Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda gerekli bilgilerinizin (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgiler) bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir.

• Diğer Siteler, 3. şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları
Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir.
www.jasmin2020.com bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Diğer Hususlar

Gizlilik Tedbirlerimiz:

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması sizin için önem taşımaktadır. Paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra sistemden çıktığınıza emin olunuz. 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır