Bayimiz Olun

  • Tarih |

Bayilik Hakkında

Öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekiyor

Ürünlerimizin sitenizden satın alınmasının ardından sizde bizden satın alıp aşağıda yazılı olan kargolama sistemlerimizden herhangi birini seçebilirsiniz.

 

Ürünlerimizi

A)   Ürünleri  xml  ile çekebilirsiniz

B)  Ürünlerimizi resimlerinin tamamını size yollayabiliriz. Siz el ile girebilirsiniz.

 

XML ile çekilen Ürünlerimiz  jasmin2020 den alışları gelmektedir.  Siz  o fiyatların üzerine %35-40-50 koyarak satış yapabilirsiniz. Duvar resimlerine %50 ye kadar koyan  bayilerimiz var.  

Özelikle belirtmek isteriz ki duvar resimleri çocuk odası duvar resimleri, pencereden duvar resimleri  3 ölçüde (seçenekte) girmek çok önem teşkil etmektedir. Satışı kesinlikle çok etkilemektedir.  

Duvar resimleriniz %90 oranında 3 ölçüden 1 seçeneği seçerek sipariş vermektedir. %10 ise kendi duvarını ölçerek duvarına göre sipariş vermektedir.

 

Kampanyalar

Zaman zaman  bayilerimize kampanyalar düzenlenmektedir. Bu durumlarda bayilerimiz haberdar edilmektedir.  Kampanyalarda bayilerimiz reklamlarını yapabilir. Gereken indirimler jasmin2020 nin  belirleyeceği oranda indirim uygulanacaktır.

 

Kargolama

1) Müşterinize biz gönderiyoruz alışveriş esnasında açıklama bölümüne gideceği adresi telefonu alıcı ismini yazmanız yeterlidir. Gönderim irsaliye yolu ile gerçekleşecektir.
2) Karşı ödemeli müşterinize yollarız
3) Karşı ödemeli size yollarız
4) Biz direk müşterinize anlaşmalı kargomuzu kulanarak irsaliye ile yollarız.
 

Kargo Ücreti En büyük ölçülü ürünler ve en küçük olan ürünler dahil 9 tl dir. (Duvar resimleri Kargou 12 tl  raflar 14 tl leptop sticker 6 tl çocuk odası sticker7 tl ) dir buna göre sabit olarak 9 tl gibi bir kargo belirlenmiştir.  Tavsiye olarak; Dilerseniz ürüne fazladan  4 tl ekleyip kargoya 5 lira yazabilirsiniz.

Jasmin2020 Çok yakında  4 Adet katogori daha eklenecektir.


Bayi olmadıysanız bayilik başvurusunda bulunmanızı rica ederiz.

Not: Varak aynaların (enderde olsa kırılabilir) müşterinize yollayacağımız kargolarınızda ki sorumluluk bayililerimizdedir.

Herhangi bir durumda bize ulaşmaktan çekinmeyiniz lütfen

Bayimiz Olmak İçin Lütfen TIKLAYIN